30 Kasım 2007 Cuma

Mutlu Cuma..

Geçen Cuma akşamı çalıştığım şirketin yıllık yemeği için Adana’ya gittik. Cumartesi gündüz biraz etrafı gezip fotoğraf çektikten sonra akşamki yemekte yiyip içip eğlendik ve Pazar günü de Yumurtalık’a geçtik. Pazartesi eğitim vardı, Salı sabah da şehrime döndük.. O günden bu yana kendime gelmeye çalışıyorum. Eskiden hafta sonları turlara, günübirlik yürüyüşlere katılır yahut dalışa gider ve Pazartesi günü de zımba gibi işimin başında olurdum.. O haftam süper enerjik ve neşeli geçerdi. Sanırım artık yaşlanıyorum, kendime gelip toparlanmam ve tekrar eski düzenime dönmem zaman alıyor; bu yüzden bugünü sabırsızlıkla bekliyordum kaç gündür.. Ve yaşasın Cuma.. :)

Bugün evde temizlik var, akşam evime gittiğimde mis gibi koktuğunu, pırıl pırıl olduğunu göreceğim.. Keyifle çayımı içeceğim.. Haftasonu da güzelce dinlenmeyi ve kitap okuyup biraz da meditasyon yapmayı planlıyorum.. Keyifli bir dinlenceye niyet ediyorum.. Herkese de öyle OL’sun..

1 yorum:

CresceNet dedi ki...

Oi, achei seu blog pelo google está bem interessante gostei desse post. Gostaria de falar sobre o CresceNet. O CresceNet é um provedor de internet discada que remunera seus usuários pelo tempo conectado. Exatamente isso que você leu, estão pagando para você conectar. O provedor paga 20 centavos por hora de conexão discada com ligação local para mais de 2100 cidades do Brasil. O CresceNet tem um acelerador de conexão, que deixa sua conexão até 10 vezes mais rápida. Quem utiliza banda larga pode lucrar também, basta se cadastrar no CresceNet e quando for dormir conectar por discada, é possível pagar a ADSL só com o dinheiro da discada. Nos horários de minuto único o gasto com telefone é mínimo e a remuneração do CresceNet generosa. Se você quiser linkar o Cresce.Net(www.provedorcrescenet.com) no seu blog eu ficaria agradecido, até mais e sucesso. If is possible add the CresceNet(www.provedorcrescenet.com) in your blogroll, I thank. Good bye friend.